ПЕЧЕРСЬКА АРХIТЕКТУРНА МАЙСТЕРНЯ

«Печерська Архітектурна Майстерня» як Державне комунальне підприємство створена 24 вересня 1997 року. Функції власника Майстерні виконувались Печерською районною державною адміністрацією міста Києва. В липні 2001 року Майстерня приватизована членами трудового колективу. Всі права та обов’язки Майстерні перешли ТОВ «Печерська архітектурна майстерня».
Основним принципом роботи компанії є направленість на реалізацію и рішення проблем об’єкту в комплексі на всіх стадіях проектування. Для досягнення цієї мети використовується практика вивчення нормативних актів та регулярних консультативних зустрічей з представниками експлуатаційних служб та погоджувальних інстанцій.
Компанія прагне приходити до компромісних рішень, враховуючи інтереси всіх сторін, які беруть участь в інвестиційному процесі. За мету взято вирішення складних ситуацій шляхом ефективних технічних рішень. Для запобігання ризикованих ситуацій використовується практика попередніх аналітичних розробок.
Професійний склад компанії представлений сертифікованими спеціалістами будівельних, архітектурних та інженерних направлень, які забезпечують основний проектний комплекс робіт від концепції до випуску комплектної робочої документації. Спеціальні виді робіт (газифікація, пожежна та охоронна сигналізація) виконуються з залученням субпідрядних організацій, з якими встановлено стійкі взаємодії і є спільні реалізації. Для відповідної якісної реалізації запроектованих рішень Майстерня пропонує послуги авторського нагляду розроблених проектів.
Фахівці компанії мають різний стаж роботи в галузі, який визначається від 5 до 40 років. Робочі групи компанії протягом останніх років здійснили велику кількість проектів різного призначення. У перелік типології освоєних майстерні входять:
— Оптово-роздрібні торговельні центри;
— Фірмові стандарти АЗС;
— Ресторани «фаст-фуд»;
— Монолітно-каркасні та цегляні житлові будинки підвищеної поверховості бізнес і елітного сегмента;
— Панельні житлові будинки економ сегмента;
— Підземні і наземні автостоянки (паркінги);
— Офісні будівлі;
— Адміністративно-побутові будівлі промислових підприємств;
— Квартали житлової забудови.
В колективі підприємства працюють фахівці різних напрямків проектування: генпланісти, архітектори, конструктора, інженери-сантехніки, інженери-електрики, теплотехніки, кошторисники, і т.п.
Матеріальні база підприємства складається з власного обладнання, сучасної комп'ютерної та розмножувальної техніки.
Серед замовників архітектурної майстерні є:
ТОВ «Екобуд», ДП «Житлоінвест», АТ ХК «Київміськбуд», ТОВ «Житлоекономія», ТОВ «Укрбудівест», ТОВ «Фірма Укрторг», ДП «Житлоінбуд», ТОВ «Торг-Альянс», ЗАТ «Київська виробнича компанія РАПIД», ТОВ «Спортивно-оздоровчий комплекс РАПIД», ТОВ «НВФ Кругосвіт», ДП «Жітлоінбуд», КП «Спецжитлофонд», «Альтіс-Холдінг» та ін.

НАПРЯМКИ ДIЯЛЬНОСТI

ТОВ «Печерська Архітектурна Майстерня» надає комплексні послуги з проектування будівель і споруд різного призначення:

РОЗРОБКА КОНЦЕПЦIЇ
Розробка концепції передбачає розробку варіантів майбутнього проектного рішення із визначенням попереднього планувального та архітектурного об’єму та визначенням граничних показників та обмежень по ділянці виходячи із планувального завдання сформованого разом із замовником.

ПРОЕКТУВАННЯ
В залежності від окреслених задач на основі концепції та сформованого технічного завдання виконується розробка проектної документації, що може виконуватись у різних об’ємах, в залежності від категорії складності об’єкту.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД
Для забезпечення максимальної відповідності будівельного об’єкта до проектних рішень, ТОВ «Печерська Архітектурна Майстерня» надає послуги авторського нагляду. В процесі ведення авторського нагляду виконується плановий нагляд за будівництвом та за потреби вносяться відповідні коригування до проектної документації.ПАРТНЕРИ

ПАТ «ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ №1»
ООО «Финансовая компания Столица» 


 
© 2017
Печерська Архітектурна Майстерня